Банні процедури

Поки Ви переодягалися та освоювалися у нашій затишній лазні, професійний банщик підготував парну і кличе Вас на прогрів (ароматерапія, адаптація). Головна мета першого заходу – розслаблення. Після прогріву Ви проходите в чайну кімнату і насолоджуєтеся чайком з різнотрав*я .


Приблизно через 10-15 хвилин банщик кличе Вас на прогрів ніжок з використанням банних віників. Прогрів ніжок необхідний для того, щоб кровообіг всього тіла підготувати до основного паріння .


Після прогріву ніжок і коротенького відпочинку, банщик кличе кожного індивідуально на банний масаж віниками з використанням контрастних процедур. Правильний контраст дасть незабутні відчуття і загартує Ваш організм. Це дуже важливий фактор для поліпшення роботи серцево-судинної та лімфатичної систем.


Після відпочинку Вам надається можливість пройти процедуру омолодження шкіри за допомогою медово-сольового пілінгу з лимоном. Пілінг необхідний для догляду за шкірою. З його допомогою ми очищаємо шкіру від ороговілих частинок, покращуємо кровообіг. Після цієї процедури шкіра виглядає оновленою, гладенькою, ніжною та неймовірно свіжою.


Як тільки Ви змили з тіла скраб, банщик розміщує Вас на процедурному столі і робить «мильно-березовий обмив». За допомогою запареною берізки, яка створює ефект мочалки, на тіло наноситься пінна маса, приготована з натурального мильного компонента.


Наприкінці банних процедур тіло ополіскується запашним зеленим настоєм березового листя. Активні речовини, що містяться в настої, вбираються шкірою і ще протягом кількох днів після відвідування лазні чинять стимулюючу дію на Ваш організм.