Запрошуємо Вас відвідати турецьку баню

Турецька баня, або «хамам» (що в перекладі означає «розповсюджуючий тепло»). Лежаки, підлога і стіни з мармуру підігріваються гарячим повітрям і поливаються водою для утворення пари. Поєднання масажу і релаксантної властивості мармуру дає приголомшливий лікувальний ефект.

Турецька баня - це не просто процес миття, це ціла філософія духовного очищення, яка включає також пілінг та пінний масаж. Спочатку потрібно добре відмокнути в парній на гарячому камені. Його називають чебек-таши («камінь для живота»). Лежачи на животі, людина прогрівається і розпарюється. Очищення тіла в хамамі відбувається саме під впливом вологої пари.

Потім настає час пілінгу. Спеціальною жорсткою мочалкою шкіру очищають від ороговівшого шару.

Наступний етап — мильний масаж. З мішка, схожого на наволочку, на людину виливають спеціальну мильну піну. Рецепт виготовлення цієї піни тримається в секреті. Мильний масаж розпарює м\'язи та розрівнює шкіру. Гаряча пара відкриває пори і шкіра починає самоочищуватися.

Закінчується процедура інтенсивним масажем з ароматичними маслами.

Дослідження довели позитивний вплив турецької бані на організм людини

Серце і судини

Австралійські вчені дійшли висновку, що навантаження і вплив на організм людини від перебування в бані протягом хоча б 12 хв. та від бігу на 300 м – майже однакові. В бані посилюється обмін речовин: в «полум’ї» вуглеводів і білків згоряє тугоплавкий холестерин. І як результат - омолоджуються сосуди.

Нервова система

В бані «випаровуються» наша втома і нервовість. Велика кількість води (пару) відновлює душевну рівновагу, знімає болісні відчуття, дарує легкість, бадьорість і свіжість.

Дихальна система

Перебування у бані – чудове тренування для дихання. Потреба кисню збільшується на 30%. Частота дихання після трьохмісячного щотижневого відвідування бані зменшується на 2-4 цикли (вдих – видих).

Опорно-руховий апарат

Банні процедури сприяють максимальному відновленню та підвищенню працездатності м’язів, посилюють об’єм рухів при малоактивному способі життя. Під дією тепла, гарячого повітря, масажу банними віниками, посилюється кровообіг в м’язах і суглобах.

Імунітет

Серед тих, хто відвідує баню, в чотири рази зменшується кількість захворювань грипом.
У нашій турецькій бані одночасно можуть перебувати 8-10 осіб.

До турецької бані входить наступний комплекс послуг:

  • Різні види масажів, як лікувальних, так і розслаблюючих.
  • Вихід до Дніпра, взимку - купання в ополонці.
  • Душ-шарко.
  • Висхідний душ.
  • Кімната для масажу, арома- та фітотерапії.
  • Кімната для переговорів та відпочинку з каміном.