Прокат велосипедів

Починаючи з першого знайомства велосипед стає чи не найулюбленішою розвагою дітей. Воно й не дивно, адже катання на ньому приносить неабияке задоволення. Чим же є велосипед для дорослих? Напевно, насамперед засобом пересування, який, до того ж, не користується особливою популярністю у великих українських містах. А от у західній Європі ситуація зовсім протилежна. У багатьох європейських країнах, наприклад, у Нідерландах, велосипед – це найпопулярніший транспорт. І не дивно, адже він має досить багато переваг. По-перше, не шкодить навколишньому середовищу, по-друге, такий спосіб пересування виключає проблему заторів, по-третє, їзда на велосипеді приносить величезну користь нашому здоров'ю. Цей список можна ще довго продовжувати. Шкода, що в нас такий засіб пересування зовсім не популярний, а педалі ми крутимо здебільшого у тренажерних залах.

Та хіба може зрівнятися прогулянка на велосипеді із заняттями у залі? Звичайно ж ні, особливо, якщо Ви кататиметеся не вулицями міста, а десь у зеленій зоні. Територія ресторанно-готельного комплексу «Червона калина» – це чудове місце для велопрогулянок. У нас Ви можете обрати велосипед, який більше до вподоби Вам та Вашим дітям.

Катаючись на велосипеді Ви релаксуєте, відволікаєтесь від щоденних справ і проблем, чим приносите користь своїй нервовій системі. Під час їзди у Вас також покращується робота органів дихання, кровообіг, тренується на витривалість серцевий м'яз і, звичайно ж, згорають зайві кілограми. До того ж катання на велосипеді – це ще й боротьба з дистонією та профілактика короткозорості і варикозного розширення вен.

Як бачите, можна відпочивати з величезною користю не лише для душі, але й для тіла. Відпочивайте на здоров'я!


 

Прокат велосипедів

Яхт-клуб Киев "Червона Калина"