Номер в отеле, Киев, Люкс, 4* Отель на берегу Днепра

Номер у готелі "Червона Калина". Київ.

Наш готель може розмістити групу до 80 осіб в 32 сучасних комфортабельних номерах та окремих котеджах.

Здавна відомо: чим ближче людина до природи, тим вона здоровіша і щасливіша. Наш готель, забезпечить Вам просто незабутній відпочинок. Сучасні і водночас камерні будівлі «Козацьких покоїв», «Панського маєтку», «Будинку Роксолани», розташовані на самому березі Дніпра, дарують близькість до природних стихій - води, землі, повітря.

Зупинившись у номерах та котеджах нашого комплексу Ви відчуєте усю привабливість поєднання краси природи, українського народного духу та європейського комфорту.

Готель ресторан Козацькі покої

Кожен з 32 номерів готелю та котеджів оформлений у власному неповторному стилі. Ми прагнемо задовольнити найрізноманітніші смаки та побажання наших гостей.

Тут знайдеться затишний куточок для поважних гостей, зацікавлених туристів, подружніх пар та великих родин. Замість того аби щонеділі вирушати до сільської садиби чи дачі, спробуйте хоч раз провести родинний вікенд у «Козацьких покоях» або «Скарбничці мудрості». Ви побачите: це романтично! За вікном - шепіт листя, вітру та дніпрових хвиль, спів пташок, що огортає спокоєм, а в кімнаті розкішна мякість килимового покриття, пухкий плед ненавязливе освітлення, що спонукає до мрій.

Відпочинок у нашому готелі приємний у будь-яку пору року. Люкс-номери готелю дадуть змогу політикам відчути європейський сервіс на рідній українській землі. Туристи-іноземці, крім усього необхідного отримують можливість дихати чистим повітрям, настояним на прибережних травах та милуватися видами красеня Дніпра.

Перебуваючи на природі, Ви, проте, не відчуєте себе відірваним від сучасних комунікацій. До Ваших послуг - Інтернет, супутниковий, факсовий звязок та цілий ряд інших можливостей.

Готель ресторан Козацькі покої Готель ресторан Козацькі покої Готель ресторан Козацькі покої Готель ресторан Козацькі покої

Ласкаво просимо в готель «Козацькі покої»!

У вартість кожного номера входить:

  • сніданок у ресторані «Червона калина»;
  • доставка кореспонденції в номер, повідомлень для гостя;
  • надання в номер готелю предметів разового користування;
  • надання в номер письмового приладдя (ручка, папір);
  • у разі необхідності виклик невідкладної медичної допомоги;
  • виклик таксі;
  • безкоштовний Wi-Fi інтернет.


Отель Казацкие покои (double bed)

Плавучий коттедж «Козацкая чайка»

Семейный коттедж -
«Родительский дом»
(double bed, twin bed)

Коттедж
«Домик Охотника»
(double bed)

Котедж
«Барское имение»
(double bed)

Коттедж
«Дом Роксоланы»
(double bed)

Коттедж -
«Копилка мудрости»
(double bed, twin bed)

Заявка: забронировать отель-ресторан