Свято ВодохрещіУ ресторанно-готельному комплексі «Червона Калина» свято шанують українські традиції. Одна з них відноситься до відзначення третього і останнього свята з різдвяного циклу – свято Водохрещі або Йордань. Цього дня в українських селах на водоймах вирубувалася ополонка у формі хреста, священнослужителі проводили молебень і освячували воду. Після обряду люди умивалися водою, яка вважалася цілющою, набирали її додому, де вона стояла протягом року не псуючись. Найбільші сміливці купалися в ополонці.

Декільком сотням гостей ресторанно-готельного комплексу «Червона Калина», які 19 січня 2011 року зібралися на території комплексу «Червона Калина» біля древнього Дніпра, віри не бракувало точно. Після урочистої служби Божої, проведеної священнослужителями церкви Святого Миколая (Притиски), а також занурення у воду срібного хреста, близько сотні охочих омилися в освячених водах. Першим подав приклад отець Олександр, який навіть зробив невеличкий заплив. Бадьорий настрій любителів водохресного купання став яскравим свідченням, що люди отримали потужний заряд зцілення, молодості та енергії.

Свадьба в украинском стиле

Після цілющих процедур гості комплексу були запрошені до просторого залу ресторану, де на них чекало святкове частування. А ще учасникам зимового купання були нагороджені грамотами. Свято вдалося. Можна сміливо констатувати, що відзначення Водохрещі на берегу Дніпра на території ресторанно-готельного комплексу «Червона Калина» стає вже гарною традицією. Думається, що наступного року подібне відзначення відвідають уже тисячі киян і гостей столиці.

Місця усім вистачить!


Відгуки гостей «Червоної Калини» про свято Водохрещі:

«Давно мріяв пірнути в ополонку на Йордань. Але завжди стримувала присутність офіційних осіб та показуха на подібних святах. Коли дізнався про відзначення Водохрещі у «Червоній Калині», вирішив спробувати. І не пожалкував. Людей було багато, але все виглядало так, наче це було якесь сімейне коло. Таке враження, що всі один одного знають. Отримав величезне задоволення від бадьорого купання, а також частування, якого не побачив в Гідропарку, а тим більше на Оболоні. Тепер з нетерпінням чекатиму наступного свята.»
Василь К.

«Свято Водохрещі на території ресторанно-готельного комплексу «Червона Калина» нагадало стару сільську Йордань. Люди, священники, Божа служба… Не вистачало тільки висіченого у кризі хреста. Однак підвела погода. Якщо наступного року буде так само тепло, організаторам свята треба подумати про те, щоб опустити до води велику дерев’яну рамку у вигляді хреста».
Христина В.

«Дуже був вражений, коли побачив, як батюшка плавав у холодній воді. От що значить віра! А ще здивувався, що купалося багато дівчат і жінок. Аж стало соромно, що сам не купаюсь. Тепер наступного року обов’язково пірну. І лише у «Червоній Калині». Було весело, а особливо сподобався обід. Тут відпочиваєш душею».
Ігор С.
Водохреще 2019

Водохреще 2017Водохреще 2016Водохреще 2015
Водохреще 2014Водохреще 2011Водохреще 2010


Запрошуємо до клубу спортивного
бального танцю BIG-danceСлідкуйте за нашими новинами!

Новини

Новорічні корпоративи 2021

Міжнародний жіночий день

Запрошуємо відсвяткувати День народження!!

Бажаєте провести конференцію

Новинка сезону-зона відпочинку біля басейну

Хамам – ритуал очищення душі та тіла

Червона Калина - розкіш заміського відпочинку у серці столиці

Маяк - з висоти ПТАШКИ

Новинка сезону: плавучий котедж «Козацька чайка»

Повний комплекс послуг по організації бізнес-заходів

Завітайте до альтанки «Козацька Рада»!

Наші партнери

Готель пропонує

До Ваших послуг котедж «Скарбничка мудрості».

Завітайте до готелю «Панський маєток» та «Будинок Роксолани»!

На Вас чекають «Будинок Мисливця» та «Батьківська хата».

Весілля в українському стилі

Оздоровчий комплекс «Червона Калина»

Видатні події


Міжнародна виставка IBYS-2019

Як українці святкували Водохреще

Заходи

Найкраще весілля – це весілля в ресторані «Червона калина»

Відпочинок на природі у травневі свята

День Києва

Міжнародна виставка IBYS-2019

Ресторан відсвяткував свій День народження

День Івана Купала

День Українського Козацтва (Покрова) 14 жовтня 2011р.

7 липня у Києві відбулась танцювальна подія на березі Дніпра

Готель-ресторан проводить свято для дітей

День Незалежності України

День Пива та День Вареника

Бізнес-ланч під час посту