Офіційний сайт ресторану "Червона Калина" - меню українського ресторану

Сайт ресторану Черовна Калина: тут Ви можете знайти все про послуги, ціни, думках про ресторан.
Також тут представлено меню українського ресторану (варто нагадати, що Червона Калина - кращий ресторан української кухні в Києві).

Ресторан «Червона калина» - це свято життя по-українськи

Готельний комплекс:Яхт-клуб Сауна Турецька баня Готель Ресторан «Червона Калина»

3D тур по «Будинку Отамана»

Сайт ресторану Київ Будинок Отаман
Ресторан "Будинок Отамана"
Перше, що Ви побачите, прийшовши до ресторану "Червона Калина"- праворуч від Вас, при вході на територію «Червоної калини», - загадковий дерев'яний будиночок, а біля нього - ошатний дворик, оточений плетінням з лози, чорнобривцями та червоною калиною. Це - ресторан «Будинок отамана». У цьому затишному куточку є всі умови для банкетів, тренінгів, дня народження за участю 30 осіб. Для трапези можна замовити будь-які страви з незвичайного меню ресторану, а якщо хочеться зовсім незвичного меню ресторану, то можна тут же приготувати шашлики на свіжому повітрі. Як показала практика, найбільшою популярністю ресторан «Будинок отамана» користується в художніх, творчих і артистичних колах.

Далі Ваш погляд обов'язково приверне величезний двупалубний корабель, який давно вже знайшов свою пристань на суші. Це - родзинка, яка стане доступною в найближчій перспективі найбільш вимогливим гостям «Червоної калини». Починається робота по переобладнанню корабля, який весь свій вік пробув в строю, на оригінальний готель. У ньому буде перебувати 60 готельних номерів, два з яких - категорії VIP площею до 70 квадратних метрів, решта - 21 квадратний метр.

3D тур по «Весільній залі»

Сайт ресторану Весільний Зал
Ресторан "Весільна Зала "
Подивіться ліворуч - і Ви побачите центральний вхід до ресторану «Червона калина». Зайшовши всередину, потрапите в один з найвишуканіших залів ресторану - «Весільний». Він спеціально призначений для створення особливої атмосфери великого українського весілля на 150-170 чоловік. Тут досить місця для музикантів і танців. Просторі вікна, оздоблені українською вишивкою, дарують сонячне світло і відчуття затишку кожній людині, що прийшла в цей ресторан. Колоритний ансамбль завершує справжня, діюча велика українська піч, розписана орнаментами із зображенням червоної калини, мальв та соняшників. Ресторан «Весільний зал» має два виходи, один з яких веде на терасу до берега Дніпра і плакучим вербам.

3D тур по «Смерековій залі»

Сайт ресторану Смерековий зал
Ресторан "Смерекова зала "
На другому поверсі готельний комплекс «Червона калина» з блиском і шиком розмістив найбільший зал ресторану - «Смерековий зал» на 260 місць. Він прикрашений в карпатському ключі - починаючи від вишивок у стилі «Дерево життя» і закінчуючи настінними розписами із зображенням гір, вкритих смереками рек-джерельця і дерев'яних хатинок. Найбільше зал може підійти для гучних корпоративних банкетів і багатолюдних ювілейних святкувань.

3D тур по «Гетьманській залі»

Сайт ресторану Гетьманський зал (VIP)
Ресторан "Гетьманська зала (VIP)"
Далі - оглянемо ресторан «Гетьманський зал». Він призначений для особливих випадків і почесних персон. Зал ресторану порівняно невеликий (на 24 особи) і вишукано-затишний. У ресторан «Гетьманський зал» можна приїхати інкогніто і зайти через окремий вхід. Особливим прикрасою інтер'єру служить діючий камін. Скатертина на масивному столі оздоблена вишитими калиновими букетиками, стільці також стилізовані під традиційний український орнамент, а на стінах - розписні сюжети з життя українських козаків: зустріч з побратимами під явором, перше побачення з коханою дівчиною та щаслива мить взаємної любові. Незабаром на стінах «Гетьманської зали» з'являться справжні зразки козацької зброї - шаблі й пістолі часів Богдана Хмельницького. Є всі підстави вважати, що в «Гетьманський залі» будуть відчувати себе затишно дипломати, високопосадовці і бізнесмени.

3D тур по «Будинку Сотника»

Сайт ресторану Будинок сотника
Ресторан "Будинок сотника"
Виділяється нарядністю і винахідливим українським дизайном ще один великий зал готельного комплексу «Червона калина». Він названий «Будинком сотника» і розрахований на 80-100 осіб. У самому центрі залу знаходиться велика діюча українська піч, зверху обрамлена українським вінком, від якого в усі боки розходяться веселкові стрічки. Тут багато вікон і сонячного світла. Такий зал підходить для самих різноманітних свят. Тут можна влаштувати будь-яке дійство з незабутнім українським розмахом та щедрістю.


3D тур по «Батьківській хаті»

Сайт ресторану Батьківська Хата
Ресторан "Батьківська хата"
"Садок вишневий коло хати, хрущi над вишнями гудуть ...» Саме ці слова великого українського кобзаря Т. Шевченка приходять в голову, коли переступаєш поріг маєтку «Батьківська хата», який є складовою частиною ресторанно-готельного комплексу «Червона Калина».

Сайт ресторану Батьківський дім
Ресторан "Батьківська хата"
Маєток «Батьківська хата» розміщено у вишневому саду площею 0,10 гектара, який огороджений плетеним парканом. Інтер'єр «Батьківського дому» виконаний в кращих українських традиціях з дотриманням українських обрядів. Всі страви - гарячі закуски, перші і другі страви готуються виключно в печі, яка знаходиться в «Батьківській хаті». Банкетний зал ресторану «Батьківська хата» розрахований на 40 гостей.Сайт ресторану Блакитна лагуна
Ресторан "Блакитна лагуна"
Далі за нашим шляхом зустрічається кілька менш масштабних, але кожного разу все більше оригінальних залів українського ресторану. Перший з них - літній ресторан «Блакитна лагуна». Прикрашений в морському стилі, який імітує корабель з усіма деталями: блакитними вітрилами, кормою, морськими вузлами, рятувальним колом. «Блакитна лагуна» добре підійде невеликому колективу близько 20-30 чоловік. Це може бути, як день народження, так і будь-яке свято, з цілого ряду річного «календаря вихідних».

Сайт ресторану жасминовий зал
Ресторан "Жасмінова зала"
Далі - зовсім камерний ресторан «Жасмінован зала» під відкритим небом з видом на Дніпро. Навесні-влітку, він найбільше підійде для романтичного побачення двох закоханих, сімейної вечері або вечері з друзями за одним-єдиним столиком на 4-6 чоловік. Між двома літніми залами розростається виноград і плетуться справжні огірочки, які Вам ніхто не зможе заборонити спробувати. Тому пройде небагато часу і, удовольствуясь річним залом, можна буде відщипнути виноградну гроздочку.

Сайт ресторану Кальянний зал
Ресторан "Кальянний зал"
Є ще один особливий зал-ресторан - «Кальянний». Єдиний, який присвячений традиціям східного дозвілля.

Готельний комплекс «Червона калина» включає також літній бар-ресторан з піщаним пляжем, караоке, танцювальним майданчиком на березі Дніпра під плакучими вербами, пляж, причали для човнів і катерів.

Сайт ресторану Вишневий сад
Ресторан "Вишневий сад"
Одна з символічних прикрас ресторанно-готельного комплексу «Червона калина» - вишневий сад. Коли все розцвітає - цей благословенний куточок стає живим втіленням українського щастя, описаного Тарасом Шевченком: «Садок вишневий коло хати, хрущi над вишнями гудуть...». Незабаром вишневий сад з усіх сторін захистять плетеним парканом, а невелика доріжка буде вести до «рідної домівки». Адміністрація планує відкрити тут ресторан української кухні: український дім - мазанку на 20-30 гостей з діючою піччю, де безпосередньо на очах гостей будуть готуватися 10-12 вишуканих українських страв прямо в печі, а з гарячих напоїв частуватимуть переважно самогоном і тільки у виняткових випадках - вином і коньяком. Але вже зараз ресторанно-готельний комплекс «Червона калина» у своєму розпорядженні 2 діючими печьмі, 2 камінами, 2 саунами.Батьківська хата
Будинок сотника
Будинок отамана

Ресторан і сауна – вдале поєднання для будь-якої святкової події

Запрошуємо Вас відвідати турецьку баню...

Ресторан приймає гостей

Сайт ресторану, що приймає гостей Сайт ресторану з українською привітністю


Запрошуємо до клубу спортивного
бального танцю BIG-danceСлідкуйте за нашими новинами!

Новини

Новорічні корпоративи 2021

Міжнародний жіночий день

Запрошуємо відсвяткувати День народження!!

Бажаєте провести конференцію

Новинка сезону-зона відпочинку біля басейну

Хамам – ритуал очищення душі та тіла

Червона Калина - розкіш заміського відпочинку у серці столиці

Маяк - з висоти ПТАШКИ

Новинка сезону: плавучий котедж «Козацька чайка»

Повний комплекс послуг по організації бізнес-заходів

Завітайте до альтанки «Козацька Рада»!

Наші партнери

Готель пропонує

До Ваших послуг котедж «Скарбничка мудрості».

Завітайте до готелю «Панський маєток» та «Будинок Роксолани»!

На Вас чекають «Будинок Мисливця» та «Батьківська хата».

Весілля в українському стилі

Оздоровчий комплекс «Червона Калина»

Видатні події


Міжнародна виставка IBYS-2019

Як українці святкували Водохреще

Заходи

Найкраще весілля – це весілля в ресторані «Червона калина»

Відпочинок на природі у травневі свята

День Києва

Міжнародна виставка IBYS-2019

Ресторан відсвяткував свій День народження

День Івана Купала

День Українського Козацтва (Покрова) 14 жовтня 2011р.

7 липня у Києві відбулась танцювальна подія на березі Дніпра

Готель-ресторан проводить свято для дітей

День Незалежності України

День Пива та День Вареника

Бізнес-ланч під час посту